Menu
Display # 
Title
RrGGK Kërkon Hetim Policor në Skandalin e Fundit të Klinikës Gjinekologjike në QKUK
Rrënohet objekti pa leje në hapësirë publike
Pafundësia e papërgjegjësisë
RrGGK dënon rëndë rastin e ngacmimit seksual të së miturës nga zyrtari komunal në Istog
Berna, emra shqiptarësh jo në listat e pastrimeve të parave në Zvicër
Vazhdon eksodi: Kapen 22 shqiptarë në kamion frigoriferi, synonin Britaninë
Deputeti serb kërkohet nga Interpoli për krime në Kosovë
Viktima e dytë e ekzodit kosovar: Vdes në Hungari voglushja dyvjeçare nga Vitia
Helmohen rreth 20 nxënës të gjimnazit 'Skenderbeu' në Preshevë
Mediapart: EULEX i zhytur në skandale dhe korrupsion
Interpol kërkon mikun e Putinit, Janukoviçin, ish-presidentin ukrainas
Armët e Serbisë në duart e terroristëve në Francë
Mbyllen gjashtë bastore - kazino të jashtëligjshme në Prishtinë‏
A ka liderë Presheva? Pse heshtin ndaj vandalizimit serbë?!
Arrestohet vajza e asamblistit të LDK-së, vodhi 18 mijë euro
Në St.Gallen të Zvicrës vritet një shqiptar nga Presheva
Studentja myslimane u vra në Angli për shami
Humb jetën tragjikisht Besim Gara
Një i ri nga Presheva humb jetën te 'brana' e Rahovicës
Policia i arreston, gjykatësi i liron
Autobusi i linjës Salzburg - Prishtinë del nga rruga, 32 të lënduar, 10 rëndë
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e dyfishtë në Pejë
Kërcënohet me jetë drejtori i Inspektoratit
'Luftë' gjatë dasmës, plagosen katër persona në Skenderaj
Humb jetën gazetarja Enkelejda Skënderasi
Historia e grabitjes së 79 orëve prej ari nga kosovarët në Bahrein
Në Rudnicë të Rashkës ka nisur sot të gërmohet edhe në dy varre masive
Artan Santon mund ta ketë vrarë një femër nga Kosova?
Vdes futbollisti Triumf Shabani
Dy serbë dënohen për dhunim të 16 vjeçares në një fshat të Vushtrrisë
Interpol: Në Lazarat policia gjen 4 laboratore, 23 tonë drogë, kontrolloi 130 shëpi
Europol arreston në Francë 10-të kontrabandistë dhe shefin e tyre shqiptar
Policia provon ta çliroj “Kolumbinë” shqiptare, sonte ne Lazarat o luftë o spektakël
Vrasja e romit 34-vjeçar nga Bujanoci, zbardhen detaje të reja
Preshevë, policia kap 16 kg drogë në autobusin e mbushur me shqiptarë Struge-Wienë
Xhemshit Demiri (34) nga Bujanoca është mbytur në Beograd
Në moshën 28 vjeçare ndërron jetë aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje
VV: Ngushëllon familjet e punëtorëve të KEKut
Bari, kapen 250 kg droge e fshehur në banane, destinacioni Shqipëria
U varros i riu që vdiq nga leukemia
Për keqpërdorim të detyrës zyrtare, gjashtë muaj burgim
Kroaci, arrestohet shqiptari me 52 kg drogë
Vriten dy shqiptarë në Ulqin
Digjet xhamia e shqiptarëve në Francë
Kapen 1.270 kg drogë në Itali, kamioni vinte nga Shqipëria
Serbi, gjenden edhe 10 trupa në varrezën masive në Rashka
Mynih, vdes rrëmbyesi i avionit të Lufthansës pas një përleshje me stafin e burgut
Lobsiger, shef i FEDPOL-it: Rritet kontrabanda me kosovarë në drejtim të Zvicrës
Strasburg, policia kap bandën nga Prishtina për kontrabandë me 50 kosovarë
Persona të panjohur shtien me armë zjarri ndaj një shqiptari në Bujanoc

Autor të ndryshëm