Logo

Reagim - Lidhja Demokratike e Kosovës Dega-Klinë

User Rating:  / 0
PoorBest 

Kryetari i nën deges 2 te qytetit te Klinës, Lavdim Dushi i mohon te gjitha ato qe po shfaqen ne portale ne emer te ti. Lavdim Dushi do te jet kryetar i ksaj nendege deri ne perfundimin e kti mandati ne vitin 2019. Ju njoftoj se me plot sinqeritet nuk do te largohem nga LDK-ja ne as një qast.

Nuk kemi arsyeje per tu larguar LDK-ja sepse LDK është shtylla kryesore per një Kosovë te mirë, pavarsisht mendimev dhe kamufllazhave apo shantazhev te njerzve qe nuk din te vlersojnë, ne jemi një pozit ne pushtet dhe vendosim per te mirën e qytetarve te Kosovës. Kryesisht ne jemi te angazhuar ne zgjedhjet qe do te mbahen ne ketë vitë, dhe do ti fitojmë zgjedhjet 2017 në Klinë.

Lavdim Dushi Klinë, 2 maj 2017

 

Portali ku takohet Bota Shqiptare © KosovariMedia.com - Portal informativ Kombëtar 2009 - 2017