Menu

Elvana Gjata - Florit: Frymëzimi im!

User Rating:  / 1
PoorBest 

Elvana Gjata

Këngëtari i suksesshëm shqiptar Flor Mumajesi feston sot ditëlindjen e tij dhe mes atyre që e kanë uruar është dhe Elvana Gjata.

Ajo ka postuar një foto të Florit në Instagram ku dhe ka shkruar 'Janë të rrallë ata që na frymëzojnë... Gëzuar ditëlindjen Frymëzimi im!'

 

 

 Komento artikullin!


Security code
Fresko kodin e sigurisë!

Autor të ndryshëm