Menu
Display # 
Title
Uragani shqiptar Toklir Xhoxhaj fiton me nokaut klasik
Salih Bacaj zuri vendin e 3-të në bodybuilding New York‏
Zvicra dhe Shqipëria, dy fate të lidhura me Euro
Euro 2016: Simbolika që përmbajnë emrat e lojtarëve shqiptaro- zvicerane
Zgjidhen Sportistët e Vitit për 2015 në Komunën e Prishtinës‏
Turne për nder të 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit
Ndahen rekuizita për klubet sportive të kryeqytetit‏
Kryetari Ahmeti priti në takim nënkampionen botërore të boksit, Donjeta Sadiku‏
FIFA, pas dy vitesh flasim për Kosovë
Kryetari Ahmeti priti në takim kampionët‏
Së shpejti: Bokseri serb Golubovic përballë pitbullit shpiptar
Vokrri dorëzon zyrtarisht aplikimin për anëtarësim e Kosovës në UEFA
Bogujevci: Kampioni i Evropës, Ridvan Vllasaliu, na bën të gjithëve të ndihemi krenarë
Futbollisti nigerian e përqafoi Islamin
Malsori i ri nga Vuthajt po shëndrit në atletikë
Duka: Serbia dhe UEFA fituan nën tavolinë, ne do të fitojmë mbi tavolinë!
Shtypi zviceran: Gabim fatal i UEFA-s me Shqipërinë
Zbuloni njëzet klubet futbollistike shqiptare në Zvicër
Gjergj Haxhiu: Piloti shqiptar që synon Formulën 1
Serbia dorëzohet i thotë 'OK' tifozëve shqiptarë në Beograd!
Blick i Zvicrës: Shaqiri e Xhaka, ne rrugën e Bunjakut, mund të luajnë për Kosovën
Shqiptari nga Malisheva blenë ekipin grek të futbollit KF 'ARIS'
Beogradi pranon Ramën, por jo edhe tifozët shqiptar?!
Futbollistët e KF Ferizaj 3 muaj pa pagesë
Një ekip i futbollit, trajneri dhe udhëheqësia përqafuan Islamin në Dubai
Lojtarët muslimanë refuzuan të paraqiten në foto me gotë birre me Bajernin
Klubi gjerman i qitjes i thotë kampionit musliman të heqë dorë nga titulli
Hendbolli më fal kënaqësi
Aleanca KuqeZi protestë para FSHF dhe FKF: Duam, 'Një Komb, Një Kombëtare'
Vokrri i lirë, rasti në gjyq
Kupa për shqiptarët
Fuqia gjermane
10 zbulimet e Botërorit
Shkodran Mustafi me flamur kombëtar
Lotët e Admir Mehmedit thyen zemrat e shumë tifozëve
FIFA, agjërimi i Ramazanit nuk dëmton lojtarët
Shqiptarët përpara
Jahjaga, Thaçi e Sali Berisha krenohen me Xherdanin
Haradinaj përgëzon Majlindën për medaljen e artë
Shtypi Zvicëran tallet me Kombëtaren
Futbollistët myslimanë në përballje me Kupën e Botës në Ramazan
Fatmirja, njëra nga 5 fotbollistët më të mira në botë, e krahasojnë me Mess-in, kalon në PSG
Në krye të FIFA-s, një keshilltar për Kosovën Jérôme Champagne, pasardhës i Blatterit?
Albert Bunjaku kthehet në Zvicër në KF të St. Gallenit
Brazil - Kupa e Botës hap dyert, mirë se vini tifozë myslimanë
Djali i Pele-s (ish-portier) dënohet me 33 vjet burg
FIFA nuk e konfirmon 'dhurimin' e 60.000 $ Senegalit nga FFK për ndeshjen e Gjenevë
Aliti nga Presheva prej Zvicre te kombëtarja do të përfaqësoj Kosovën Lindore
Kanadaja, ky vend i hokejit në akull
Besnik Hasi, krenaria e shqiptarëve

Autor të ndryshëm