Menu
Display # 
Title
Më 6 tetor, Seferi vs Stankovic
2 : 0 për Zvicrën, në një ndeshje të fortë me Shqipërinë
Në Lucern luajnë 12 kosovarë në dy kombëtaret
Shaqiri: Nëse Kosova bëhet me kombëtare, do ta rishikoj angazhimin për Zvicrën!
Cana: Në Zvicër do të kënaqemi edhe me barazim
Sporti, aleati më i mirë i fëmijëve
Katër "zviceranë" në kombëtaren e Shqipërisë
Në londër startojnë Paralympics 2012
Yjet shqiptare të futbollit festojnë shqip
Kosova U-17 fitues të turneut në Holandë
Olimpiada shqiptare, dështimi total i KOKSH
Numrat interesantë të lojërave
FIFA shtyn modalitetet për vjeshtë
Shaqiri me tre flamuj në atletet e tij
Spanja vërtetohet kampion – ia bënë bajat Italisë
Italia eliminon Gjermaninë, i bashkohet Spanjës në finale
Spanja përsëri në finale
Italia me penallti në gjysmëfinale
F1, Alonso triunfon dhe përlotet në Valencia
Spanja kalon edhe Francën
Gjermanët nuk tolerojnë - demolojnë Greqinë
Portugalia në gjysmëfinale
Juventus pagoi 1.8 milion euro për Kabashin
Platini për kroatët dhe “Euro 2016”
Anglia mposht Ukrainën, rrëmben pozitën e parë
Suedia largohet me nder
EURO 2012, Low: Merkel nuk më bën formacionin
Robben: Ky sezon, më i keqi
Italia zë “trenin” e fundit
Spanja me mund të madh mund Kroacinë
Ronaldo optimist: Tani gjithçka e hapur
Loew: Grekët janë të rrezikshëm
Gjermania me bilanc të plotë
Portugalia përcjellë Holandën në shtëpi
Këndellet Çekia, mposht Poloninë për të kaluar në çerekfinale
Greqia eliminon Rusinë
Anglia fiton në spektakël
Franca i mban leksion Ukrainës
Gomez përsëri hero i gjermanëve
Portugalia rikthehet në lojë!
Torres kërkon dy fitore nga Spanja
Policia vihet në alarm për ndeshjen Poloni-Rusi
Gjermania e Portugalia rrezikojnë penalizim nga UEFA
Mourinho vlerëson Italinë, me kritika për Spanjën
Shevchenko përmbys rezultatin
Franca e Anglia i ndajnë pikët
Prej Francës deri në Austri e Zvicër

Autor të ndryshëm