Menu

Shkodran Mustafi me flamur kombëtar

User Rating:  / 1
PoorBest 

Shkodran Mustafi

Shkodran Mustafi e ka postuar një fotografi në Facebook, ku shihet me disa tifozë shqiptarë, që kanë shkuar në Brazil për ta mbështet mbrojtësin nga Maqedonia dhe Gjermanin në Botëror.

Me këtë rast, tifozët ia kanë dhënë Mustafit një flamur kombëtar të Shqipërisë, me të cilin edhe është fotografuar mbrojtësi i Sampdorias.

Siç dihet, Mustafi është lënduar, dhe për të Botërori ka përfunduar. Ai kishte paraqitje solide me gjermanët. /Zëri

 Komento artikullin!


Security code
Fresko kodin e sigurisë!

Autor të ndryshëm