Menu
Display # 
Title
Propolis (Vlerat, rëndësia, përbërja, dhe përdorimi i propolist në mjeksi)
Si rezultat i kësaj terapie, klienti humbet 6-7 kg në 10 seanca të plota dobësimi
"Shëtitja e shëndetshme" tek Anila Kalleshi
Sheqeri - E vërteta e ëmbël
Le të ndihmojmë zemrën nëpërmjet dietës
Miti i një diete të mirëbalancuar
Dr. Hoxha: Vdekshmëria e foshnjave në 2014 vetëm 10 promil
Dhjamosja, faktor risku për shfaqjen e gjendjeve patologjike
Kontrolloni potencialin tuaj të detoksifikimit
Parandaloni ndikimin negativ të televizionit
Alkooli vret një person në çdo 10 sekonda
Ato lindën duke mbajtur dorën e njëra – tjetrës
Java Evropiane e vaksinimit - Njësia e vaksinimit në QKMF të Prishtinës
Si e lash duhanin
Barnat "placebo", me efekt të barnave të vërteta?
Pesë ushqimet që ju ndihmojnë të flini
Ushqimet e nevojshme për trupin
Alkoolizmi pasojat dhe dëmet
Cigarja më kanceroze është ajo e mëngjesit
Shtatë këshilla të mira që janë, në të vërtetë, të këqija për shëndetin tonë
Është më e sëmurë Kosova ose Europa?
Ata që gërhasin janë në rrezik për infarkt
Top pesë prodhimet e janarit kundër gripit
Si të shpëtoni nga aknet dhe të eliminoni puçrrat?
10 elementet e domosdoshme për shëndetin në çantë tuaj
Pse duhet të hamë ve për kafjall
Ushqime që na dhurojnë edhe bukuri
Speci djegës kundër kancerit të prostatës
Ushqimet që na ndihmojnë të shërohemi
Sa më të pastër dhëmbët, varësia e kujtesës
Njerëzit në të ardhmen do të riprodhohen pa seks
Ç'duhet të pini kur keni anemi?
Ushqimet që ngadalësojnë plakjen
Infeksionet e patrajtuara bëhen shkaktarë të kancerit
Çaji: Aleati yt edhe në Verë
Kanceri i gjirit, dieta ushqimore perfekte për parandalimin
Me pemë dhe perime kundër duhanit
Kur t'i thoni stop kafesë
Pse duheni ngrënë ushqimin mesdhetar?
Ilaçi që shmang dehjen
Si ta hiqni qafe aromën e hudhrës
Mposhteni lodhjen me ushqimet e duhura
Studim i ri, një mënyrë për krijimin e vezëve të reja tek gratë
7 prilli dita botërore e shëndetit - A do të sjellë diç të re, a do të ketë përmirësime?!
Femra, ruhuni nga shala...e biçikletës
Përkujdesja intime, higjiena është primare
Historia e pabesueshme e fëmijës që “vdes” pesë herë në vit
Sulmi në zemër, rreziku më i madh në mëngjes
Hiqni dorë nga cigarja, ose do të hiqni dorë nga seksi
Mendjet e ndritura dhe të errëta

Autor të ndryshëm