Menu
Display # 
Title
Kokoshkat? Më ushqyese se frutat dhe perimet
Ndërrimi i stinës, ja dieta që bën për ty
Sa miq ke? E ke të përcaktuar në tru
Ha çokollatë ... dhe do mbetesh i dobët
Gratë me dhimbje koke, nuk bëjnë dot seks
Njerëzit me flokë të kuqe i ndiejnë dhimbjet më shumë
Dardha, një burim i madh vitaminash
Zbulohet proteina që shkakton rënien e flokëve
Diabeti dëmton zemrën, veshkat dhe sytë
Zhduk menjëherë 3 kile me ndihmën e menysë pranverore
Studimi: Pranvera të sëmur, ja si ta shmangni këtë
Aspirina largon kancerin
Arsyet që nuk i keni ditur pse duhet ta konsumoni ujin
Disa këshilla për sëmundjet e barkut
Cigare-tumor, lidhja qëndron tek “mesazhet sensibilizuese”
Mishrat e dhëmbëve kujdes higjienën
Të shëndetshme lëngjet e frutave
Alergjitë gjatë stinës së pranverës
Problematike, mënyra e keqe e të ushqyerit tek fëmijët
SHBA: Operacion i rrallë te një shqiptare 6 vjeçare
Mjekësi: Krijohet një rrjet i ri për dhurimin e veshkave
Psikoterapia e kombinuar me ilaçet, mënyra më e mirë për të luftuar sëmundjet dhe dukurit negative
Gjumi i pakët gjatë adoleshencës dëmton trurin
Studimi: Arrat kontrollojnë glukozën dhe yndyrën në gjak
E qeshura e ndritshme hap çdo derë
Mbipesha në fëmijëri, shton rrezikun për obezitet në moshë të rritur
Meshkujt nuk e njohin Andropauza
"Bakteri Escherichia – Coli" - Përtej luftës së tregjeve konsumatori duhet të dijë
6 këshilla për t’u zgjuar më lehtë nga gjumi
Ja disa këshilla për lajthitë....
Pse gërhasin fëmijët?
„Јаfа” biskotat nuk janë të dëmshme
Pesë arsye për të mos hequr dorë nga kafja
Vitaliteti në pleqëri dhe pesha e dëshiruar‏
Kafja e mirë për femrat
Çokollata shëron kollën
Mënyrat si të mbroheni nga ftohja
Sinoziti, cilat janë simptomat dhe si ta kurojmë
Duhani, në ç’masë është ai i dëmshëm
KANCERI PER MESHKUJ DHE FEMRA QE RRINE ZGJUAR NATEN!
Ushqimi dhe Bananja
Bimët mjekësore
14 këshilla qe të jetoni më gjatë
Kakaoja, kuron shumë sëmundje
Çka hamë të tillë dhe jemi!
Kanceri e ka bazën në psikikë?!
Me frymëmarrje deri në shërim
Kristaloterapia - Shërimi përmes gurëve fisnik
Shërimi sipas dëgjimit të muzikës
Disa nga teknikat meditative sipas Oshos

Autor të ndryshëm